Reklama
  • Środa, 17 kwietnia 2013 (09:49)

    Wojciech Jagielski się rozwodzi

Wojciech Jagielski (49) znany jest z tego, że nie lubi publicznie opowiadać o sobie i swoim życiu prywatnym. Dlatego też o jego małżeństwie właściwie nie było wiadomo zbyt wiele.

Ci, którzy od lat przyjaźnili się ze słynnym „Wampirem” mówili jednak, że jego małżeństwo jest jednym z najbardziej przykładnych w polskim show-biznesie. Z żoną Aleksandrą Jagielską bardzo się kochają i świetnie rozumieją. W dodatku mają podobne pasje. Oboje uwielbiają muzykę, dobrą kuchnię, literaturę i dalekie podróże. Zgodnie wychowali jedyną córkę Paulinę.

Reklama

Ich miłość wybuchała jeszcze na studiach. Oboje skończyli wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Pan Wojciech nie chciał jednak pracować w wyuczonym zawodzie. Wygrał casting do Radia Zet i został dziennikarzem. Jego żona nie zrezygnowała z medycyny. Zrobiła specjalizację i pracowała jako dermatolog. Dzisiaj jako lekarz medycyny estetycznej.

Jeszcze trzy lata temu wydawało się, że tej miłości nic nie zagraża. Wzruszające były informacje o tym, jak żona dziennikarza czule opiekowała się nim, gdy w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Ugryzł go kleszcz i po kilku miesiącach zachorował na boreliozę. To, że tak szybko wrócił do zdrowia, zawdzięcza m.in. troskliwej opiece swej żony.

Tym bardziej zaskakujące są ostatnie wieści, że dziennikarz i jego żona postanowili się rozstać. Ich znajomi twierdzą, że zależy im na szybkim rozwodzie. Chcą zakończyć związek ze spokojem, bez wzajemnych oskarżeń. Powodem rozstania jest wypalenie się uczucia. Żadne z nich nie myśli na razie o wejściu w nowy związek.

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Batalia rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta o opiekę nad sześciorgiem ich dzieci trwa i końca na razie nie widać. Pozytywna wiadomość, że gwiazdorska para w jednej kwestii doszła do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.