Reklama
  • Środa, 19 kwietnia (11:05)

    Scarlett Johansson. Prawdziwy powód rozwodu

Niespełna trzy lata temu Scarlett Johansson (32) i Romain Dauriac (35) deklarowali, że świata poza sobą nie widzą. Przypieczętowaniem ich miłości był ślub oraz narodziny córki Rose Dorothy. Dzisiaj ten związek to już raczej przeszłość, bo według doniesień amerykańskich mediów aktorka właśnie rozstała się ze swoim drugim mężem. Pierwszym był popularny aktor Ryan Reynolds (40). To małżeństwo zakończyło się również po trzech latach wspólnego życia, w 2011 roku.

Aktorka ślub z Dauriakiem wzięła w październiku 2014 roku. Wcześniej przez dwa lata byli parą. Miesiąc przed ślubem na świat przyszła ich córka. Wydawało się, że to małżeństwo jest wręcz idealne. Jednak teraz dochodzą do nas informacje, że między nimi psuć zaczęło się już w połowie ubiegłego roku.

Reklama

Ostatecznie w styczniu aktorka zdecydowała się na rozwód. Choć Johansson zwykle bardzo pilnie strzeże swojej prywatności, to od pewnego czasu mówiło się, że para się nie dogaduje i już ponad pół roku temu zdecydowali się na separację. Podobno jednym z głównych powodów ich rozstania była kompletna niezgodność charakterów, która z każdym kolejnym miesiącem ich wspólnego życia coraz bardziej się ujawniała i psuła ich relacje. Dlatego nawet to, że razem wychowują córkę, nie było w stanie ocalić ich związku.

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.