Reklama
  • Środa, 25 stycznia (08:05)

    Russell Crowe jednak zostanie rozwodnikiem

Żona aktora nie chce dłużej tkwić w złym małżeństwie, które dawno się rozpadło.

Po czterech latach separacji Danielle Spencer (47), żona słynnego aktora Russella Crowe’a (52) podjęła decyzję o rozwodzie. Australijska wokalistka znalazła bowiem sobie nowego kochanka, grafika Adama Longa (36). I jest już pewna, że chce wyjść za niego za mąż.

Reklama

Separacja w małżeństwie aktora się przedłużała, bo Crowe próbował odwieść żonę od rozwodu. Początkowo liczył na pojednanie, dlatego przeprosił ją za swoją zdradę. Później, gdy żona zaczęła spotykać się Longiem, udało mu się uprosić ją, by nie składała pozwu, bo mogłoby się to odbić na zdrowiu ich synów: Charlesa (12) i Tennysona (10), których aktor kocha nad życie.

Crowe robił, co mógł, by podtrzymywać małżeńską fikcję. Tuż po ogłoszeniu separacji wybudował dla żony willę w sąsiedztwie jego posiadłości, żeby mieszkający z matką chłopcy mieli z nim stały kontakt. Ale ta sielanka się skończyła, gdy wokalistka wyprowadziła się do kochanka, zabierając ze sobą synów.

Niedawno aktor żalił się publicznie, że konkubent żony spędza więcej czasu z jego dziećmi niż on sam – ich biologiczny przecież ojciec. Czy te słowa Russella Crowe’a przyspieszyły decyzję jego żony, by sądownie uregulować relacje synów z ojcem?

Twoje Imperium

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.