Reklama
  • Czwartek, 9 marca (13:00)

    Renata Dancewicz już nie jest z Jackiem Braciakiem

Aktorska znajomość nie rokowała na przyszłość.

Rozdanie nagród „Paszporty Polityki”. W warszawskim Teatrze Wielkim – Operze Narodowej tłum znanych gości. Wśród nich piosenkarze, aktorzy, ludzie kultury. Jest też Renata Dancewicz (47). I to nie sama!

Nowa znajomość?

Reklama

Pani Renacie towarzyszy pewien mężczyzna. Po wręczeniu nagród doskonale bawią się na okolicznościowym bankiecie. Czyżby w życiu popularnej aktorki znów zaszła zmiana? Przypomnijmy, że na początku października ubiegłego roku „Życie na Gorąco”, jako pierwsze, zamieściło wspólne zdjęcia Renaty Dancewicz z… Jackiem Braciakiem (48).

Oboje spacerowali wówczas w wolny dzień po warszawskiej Saskiej Kępie. Robili też zakupy w miejscowej cukierni. Nie szczędzili sobie przy tym czułości, a nawet… pocałunków! Wówczas było to duże zaskoczenie, bo wiele osób nie zdawało sobie sprawy, że tych dwoje mogłoby połączyć coś więcej niż tylko zawodowa znajomość.

Z drugiej strony – czemu nie? Przecież oboje byli wówczas wolnymi osobami. Pani Renata nie ma męża. Jej związek ze znanym biznesmenem i ojcem jej syna już dawno się rozpadł. Jacek Braciak wówczas też był po przejściach. Zakończył się jego związek z wieloletnią partnerką, aktorką Mają Hirsch (39), matką ich córki Marysi.

Mogli więc śmiało razem patrzeć w przyszłość i układać sobie życie we dwoje. Dzisiaj widać, że nic z tego nie wyszło.

Bez przyszłości

Podobno jednym z powodów tego, że związek z Jackiem Braciakiem nie przetrwał, mógł być fakt, że po pierwszym zauroczeniu oboje stwierdzili, że więcej ich dzieli niż łączy.

MA

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Niespełna trzy lata temu Scarlett Johansson (32) i Romain Dauriac (35) deklarowali, że świata poza sobą nie widzą. Przypieczętowaniem ich miłości był ślub oraz narodziny córki Rose Dorothy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.