Reklama
  • Środa, 1 marca (13:05)

    Halle Berry. Koniec kolejnej miłości

Piękna Halle Berry i przystojny Olivier Martinez oficjalnie zakończyli swoje trwające trzy lata małżeństwo.

W 2015 roku, niezależnie od siebie, dzień po dniu złożyli pozwy rozwodowe. Pod koniec grudnia 2016 ich rozstanie stało się faktem. Podczas sprawy rozwodowej ustalili, że będą się dzielić obowiązkami rodzicielskimi nad ich trzyletnim synkiem Maceo. Nie ustalili za to podziału majątku, bo przed ślubem podpisali intercyzę, która te kwestie uregulowała.

Co za pech!

Reklama

Berry i Martinez poznali się w 2010 roku na planie filmu „Śmiertelna głębia”. On był po wieloletnim związku z Kylie Minogue, ona przeżyła właśnie burzliwe rozstanie z ojcem jej córki, francuskim modelem Gabrielem Aubry.

Właśnie przyrzekła sobie, że rezygnuje z mężczyzn, bo bardzo się na nich zawiodła, a wszystkie jej związki kończyły się z wielkim hukiem. W jednym z wywiadów zasugerowała, że pierwszy mąż, baseballista David Justice, ją bił, drugi: muzyk Eric Bennét ją zdradzał, a ze wspomnianym Aubrym kłócili się w zasadzie o wszystko. Uznała więc, że najlepiej będzie jej samej.

Okazała się jednak nieodporna na urok zabójczo przystojnego Martineza. Kiedy w 2013 roku okazało się, że jest w ciąży, wzięli ślub. I żyli szczęśliwie, ale niedługo – dwa lata później czar prysł.

„Rozstajemy się z miłością i wzajemnym szacunkiem, z całą uwagą skierowaną na dobro naszego syna” – oświadczyli. Szkoda, to była naprawdę piękna para.

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.