Reklama
  • Środa, 1 lutego (13:05)

    Danny DeVito zapłaci za liczne zdrady

Słynny hollywoodzki aktor komediowy Danny DeVito (72) przeżywa dramat. Jego żona, gwiazda amerykańskich seriali Rhea Perlman (68), ogłosiła separację. Wyniosła się od męża, a jej przyjaciółki mówią, że rozwód jest kwestią czasu.

Reklama

Formalne zakończenie małżeństwa na pewno nie będzie łatwe, bo para musi się podzielić majątkiem wartym 140 milionów dolarów. Nie będzie za to wojny o dzieci, bowiem cała ich trójka to już dorośli ludzie – córka Lucy ma 33 lata, młodsza Grace 31 lat, zaś syn Daniel 29.

Już cztery lata temu amerykańskie brukowce wieszczyły, że Rhea Perlman i Danny DeVito się rozwiodą. Aktor zdołał jednak odwieść żonę od tego zamiaru. Wcześniej para przeszła terapię małżeńską. Teraz jednak znów dała znać o sobie słabość aktora do kobiet.

Żona cierpliwie znosiła plotki o jego romansach, ale nie wytrzymała, gdy zobaczyła zdjęcia męża czule obejmującego piękną (i znacznie młodszą!) Sandrę Seeling, dyrektorkę prestiżowego hiszpańskiego festiwalu filmowego Evolution.

W żonie aktora coś pękło. Uznała, że natura jej męża już się nie zmieni. Załamany DeVito bezradnie czeka na pozew.

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Niespełna trzy lata temu Scarlett Johansson (32) i Romain Dauriac (35) deklarowali, że świata poza sobą nie widzą. Przypieczętowaniem ich miłości był ślub oraz narodziny córki Rose Dorothy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.