Reklama
  • Czwartek, 26 stycznia (13:05)

    Beaty Kozidrak pomysł na życie

Wie, że jej kariera może kiedyś się załamać. Ale... nie załamuje rąk. Szuka pomysłów, które sprawią jej radość i zapewnią dobrą przyszłość.

Reklama

Założyła już własną stronę internetową beatakozidrak.pl, stworzyła artystyczne logo i zaplanowała trasę „Exclusive Tour”, podczas której nie chce wcale nawiązywać do zespołu BAJM. Beata Kozidrak (56) robi wszystko, by pokazać swą niezależność i odnieść sukces na nowym etapie życia, w którym nie ma już miejsca dla byłego męża i menedżera, Andrzeja Pietrasa (62).

On twierdził, że bez jego pomocy Beata zginie, solowa płyta będzie muzyczną pomyłką i zniechęceni ludzie poszukają nowej idolki. Na razie nic na to nie wskazuje. Wierni fani grupy BAJM nie odwrócili się od piosenkarki, a ona pokazuje się im w świetnej formie, nie tylko wokalnej!

Odżyła, także artystycznie. Ma pomysły, dzięki którym znów wierzy w siebie

Za radą córki, Agaty Pietras (23), projektantki mody, właścicielki firmy Modlishka, pani Beata zamierza wejść w świat mody. Nie tylko Agata uważa, że mama ma do tego dryg. Stroje, w jakich artystka pokazuje się na scenie, nigdy nie były banalne i budziły żywą reakcję publiczności, a to zachęciło gwiazdę do stworzenia własnych projektów.

Pani Beata łączy przyjemne z pożytecznym. Reklamuje nową płytę, więc zaprojektowała t-shirty z tytułami utworów. Fani mogą zobaczyć już pierwszą koszulkę z nowego singla – „Niebiesko-zielone”. To pierwszy krok, bo gwiazda ma już pomysły na stylowe kreacje. Wsparcie obiecała jej młodsza córka. Może zrobi karierę jak Victoria Beckham?

MZ

Świat & Ludzie

Zobacz również

  • Związek piosenkarki z bratem Adama Sztaby (41), Łukaszem, nie przetrwał próby czasu. Para spotykała się przez kilka miesięcy. – Aktualnie nikogo nie szukam, nikogo nie mam, w ogóle się nad tym... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.