Reklama
  • Wtorek, 11 października 2016 (14:00)

    Beata Kozidrak i Andrzej Pietras. Już po rozwodzie

Byli małżonkowie układają sobie życie na nowo i nadrabiają stracony czas. Oboje wyjechali na wakacje z bliskimi osobami.

Kiedy kilka tygodni temu media obiegły jego zdjęcia z piękną nieznajomą, gdy wypoczywali nad polskim morzem i czule się do siebie tulili, Andrzej Pietras (62) w rozmowie z nami bagatelizował znaczenie tej znajomości.

Reklama

– Za wcześnie by o tym mówić – stwierdził. Bardziej rozmowna była Beata Kozidrak (56), która mówiła w wywiadach: „Mój były mąż jest zakochany. Ja też jestem zakochana, więc jest wszystko fajnie”.

Dziś Pietras jest już po rozwodzie z wokalistką „Bajmu” i zachłystuje się odzyskaną wolnością. A jego relacja ze sporo młodszą brunetką, rozwija się. Ostatnio para znów wybrała się nad morze, aby wypocząć po emocjonujących tygodniach.

A Beata? Deklarowała, że gdy skończy pracę nad nową pytą wybierze się na wakacje z kimś bliskim. Potem miała w planach wyjechać z córkami do Las Vegas. I słowa dotrzymała.

Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z urlopu w Szwecji, który spędza z przyjaciółką. Kozidrak w bikini, relaksująca się w jacuzzi, wygląda na szczęśliwą. Rozwód, jak widać, byłym małżonkom bardzo służy.

Na żywo

Zobacz również

  • Kiedy jego była żona Małgorzata cieszy się szczęśliwym związkiem z Radosławem Majdanem (44), on wciąż szuka tej jedynej. Jak się okazało, po trzech latach znajomości Jacek Rozenek (47)rozstał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.