Reklama
  • Wtorek, 31 stycznia (13:00)

    Beata Kozidrak. Brakuje jej męża!

Nie potrafi, tak łatwo, przekreślić małżeńskiej przeszłości.

Po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem (62) Beata Kozidrak (56), wbrew pozorom, wcale nie zerwała kontaktu z byłym już mężem, z którym przeżyła przecież razem długie 36 lat. Gwiazda zespołu Bajm przyznała w ostatnim wywiadzie internetowym, że wciąż… łączą ich bliskie relacje! Piosenkarka nadal liczy się ze zdaniem eksmałżonka i z nim współpracuje.

– Zawsze tak było, że puszczałam mu piosenki. Liczę się z jego zdaniem, ale to ostatnie słowo zawsze mam ja. Cały czas mogę liczyć na jego pomoc, bo jesteśmy nadal przyjaciółmi i pracujemy razem – wyznała szczerze pani Beata w rozmowie z portalem internetowym plejada.pl.

Reklama

– Kochałem te momenty, gdy z Andrzejem wymyślaliśmy, kreowaliśmy kolejną trasę koncertową. To były zwykle rozmowy do rana. Strasznie mi tego brakuje. To było fajne – dodawała Beata Kozidrak.

– Napędzaliśmy się z Andrzejem pomysłami. W końcu razem stworzyliśmy megagwiazdę, jaką jest zespół Bajm. Dbaliśmy zawsze o poziom naszych koncertów. To nie było łatwe w prywatnych relacjach, bo cały czas była praca, od rana do wieczora. Tak jest w małżeństwach, które pracują razem. Czasami jest łatwiej, a czasem trudno – zakończyła Beata Kozidrak.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Piękna Halle Berry i przystojny Olivier Martinez oficjalnie zakończyli swoje trwające trzy lata małżeństwo. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.