Reklama
  • Piątek, 27 stycznia (14:00)

    Bartosz Żukowski. Kiedy zakończy sądową batalię?

Reklama

To już kolejna rozprawa rozwodowa Bartosza Żukowskiego (41) i jego żony Ewy. Pierwsza miała miejsce równo rok temu, od tamtej pory małżonkowie regularnie spotykają się w sądzie. Wszystko dlatego, że nie mogą dojść do porozumienia w kwestii opieki nad ich 6-letnią córką Polą.

Aktor, znany przede wszystkim z roli Waldka Kiepskiego z serialu „Świat według Kiepskich”, chce, żeby córka mieszkała z nim, ponieważ to on, jak twierdzi, poświęcił się wychowaniu dziecka, gdy żona robiła karierę.

To właśnie z tego powodu drogi małżonków zaczęły się rozchodzić już kilka lat temu. Po urodzeniu dziecka pani Ewa, specjalistka od prawa międzynarodowego i europeistyki, skupiła się na pracy.

Zdecydowanie więcej czasu niż w domu spędzała poza granicami kraju. Aktor towarzyszył jej nawet podczas sześcioletniego kontraktu w Niemczech. Musiał wówczas godzić życie na obczyźnie z pracą w Polsce.

Choć przez długi czas wydawało się, że małżonkowie są zgodni co do takiego modelu rodziny, ich związek jednak nie przetrwał. Już na początku zeszłego roku aktor przestał pokazywać się z żoną na branżowych imprezach, a ich znajomi twierdzili, że para jest ze sobą tylko ze względu na córkę.

W końcu małżonkowie zdecydowali się na rozwód. I wtedy okazało się, że nie będzie to takie proste. Każde z rodziców bowiem chce, by córka została pod jego opieką. Ta sądowa batalia może się ciągnąć jeszcze bardzo długo.

MH

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.