Reklama
  • Piątek, 27 stycznia (14:00)

    Bartosz Żukowski. Kiedy zakończy sądową batalię?

Reklama

To już kolejna rozprawa rozwodowa Bartosza Żukowskiego (41) i jego żony Ewy. Pierwsza miała miejsce równo rok temu, od tamtej pory małżonkowie regularnie spotykają się w sądzie. Wszystko dlatego, że nie mogą dojść do porozumienia w kwestii opieki nad ich 6-letnią córką Polą.

Aktor, znany przede wszystkim z roli Waldka Kiepskiego z serialu „Świat według Kiepskich”, chce, żeby córka mieszkała z nim, ponieważ to on, jak twierdzi, poświęcił się wychowaniu dziecka, gdy żona robiła karierę.

To właśnie z tego powodu drogi małżonków zaczęły się rozchodzić już kilka lat temu. Po urodzeniu dziecka pani Ewa, specjalistka od prawa międzynarodowego i europeistyki, skupiła się na pracy.

Zdecydowanie więcej czasu niż w domu spędzała poza granicami kraju. Aktor towarzyszył jej nawet podczas sześcioletniego kontraktu w Niemczech. Musiał wówczas godzić życie na obczyźnie z pracą w Polsce.

Choć przez długi czas wydawało się, że małżonkowie są zgodni co do takiego modelu rodziny, ich związek jednak nie przetrwał. Już na początku zeszłego roku aktor przestał pokazywać się z żoną na branżowych imprezach, a ich znajomi twierdzili, że para jest ze sobą tylko ze względu na córkę.

W końcu małżonkowie zdecydowali się na rozwód. I wtedy okazało się, że nie będzie to takie proste. Każde z rodziców bowiem chce, by córka została pod jego opieką. Ta sądowa batalia może się ciągnąć jeszcze bardzo długo.

MH

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Batalia rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta o opiekę nad sześciorgiem ich dzieci trwa i końca na razie nie widać. Pozytywna wiadomość, że gwiazdorska para w jednej kwestii doszła do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.