Reklama
  • Czwartek, 20 października 2016 (13:05)

    Antoni Królikowski o rozstaniu z Katarzyną Sawczuk

Przez kilka tygodni od ich rozstania spekulowano, że przyczyną była zdrada. Aktor poczuł się w obowiązku wyjaśnić, że... po prostu ich miłość wygasła.

Na pewno dziewiętnastolatka znudziła się starszym o osiem lat facetem – pisali jedni. Inni uważali, że było odwrotnie, że to aktor słynący ze słabości do kobiet nie umiał wytrwać w wierności.

Reklama

Podejrzenia i przypuszczenia zaczęły się, gdy Katarzyna Sawczuk wyprowadziła się od Antoniego Królikowskiego, a niedługo potem oboje zaczęli być widywani w nowym towarzystwie.

Żadne z nas nie zdradziło

W miniony czwartek Antoni Królikowski postanowił zabrać głos w sprawie. Na portalu społecznościowym Instagram potwierdził, że rozeszły się drogi jego i Katarzyny Sawczuk. Zapewnił jednak, że nie mają do siebie żalu i nadal bardzo się lubią.

„To była trudna, ale wspólna decyzja” – napisał aktor. Ponadto aktor zapewnił, że przyczyną rozstania nie była niewierność, a sugestie w mediach na ten temat były wyssane z palca.

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Niespełna trzy lata temu Scarlett Johansson (32) i Romain Dauriac (35) deklarowali, że świata poza sobą nie widzą. Przypieczętowaniem ich miłości był ślub oraz narodziny córki Rose Dorothy.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.