Reklama
  • Poniedziałek, 13 lutego (13:00)

    Anna Głogowska i Piotr Gąsowski. Już nie mieszkają razem?

Po 11 latach Anna Głogowska (38) i Piotr Gąsowski (52) ostatecznie zakończyli swój związek. Tancerka niedawno wyprowadziła się z mieszkania aktora. Teraz już oficjalnie każde z nich będzie mogło układać sobie życie na nowo.

Tancerka i aktor poznali się jesienią 2005 roku na parkiecie drugiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. To między innymi za sprawą ich rodzącej się na parkiecie miłości tamta edycja zyskała tak ogromną popularność. Ona dla Piotra rozstała się ze swoim partnerem, również tancerzem. Zajęli piąte miejsce, a w finałowym odcinku nie ukrywali już swojego uczucia przed światem. Wkrótce urodziła się ich córka Julka.

Reklama

Anna Głogowska miała nadzieję, że narodziny dziecka scementują ich miłość. Nie chciała w tej kwestii słuchać swojej poprzedniczki, pierwszej żony aktora, Hanny Śleszyńskiej. Małżonkowie doczekali się syna Jakuba, ale przyjście na świat syna wcale nie sprawiło, że Piotr Gąsowski postanowił się ustatkować. W końcu aktorska para rozstała się. Pozostali przyjaciółmi.

Również Anna Głogowska przekonała się, że narodziny Julki nie zmieniły lekkoducha, jakim jest Piotr Gąsowski.

Tancerka wspominała, że nawet już po porodzie nie miała od aktora jasnej deklaracji, czy córka będzie nosić jego nazwisko. Mimo pojawienia się dziecka, aktor nie zrezygnował z imprez i podróży z kolegami po świecie. W końcu Anna miała już dość samotności w swoim związku. Po wyprowadzce zamieszkała z córką u swojej mamy. Tym razem raczej nie da się już przeprosić.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Piękna Halle Berry i przystojny Olivier Martinez oficjalnie zakończyli swoje trwające trzy lata małżeństwo. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.