Reklama
  • Poniedziałek, 28 listopada 2016 (13:05)

    Angelina Jolie ukryła dzieci przed Bradem Pittem!

Aktorka od miesięcy potajemnie planowała całą akcję rozwodową, by pozbawić męża praw do sześciorga dzieci. Te na razie nie mogą nawet widywać ojca!

Reklama

Brad Pitt (52) trafił na terapię! Hollywoodzki gwiazdor potrzebuje pomocy psychologa, żeby stanąć na nogi po ciosie, jaki zadała mu Angelina Jolie (41). Przypomnijmy, że ta, bez uprzedzenia, złożyła pozew rozwodowy!

Bezpośrednim powodem decyzji gwiazdy miała być agresja Brada wobec ich adoptowanego syna Maddoksa (15). Do incydentu doszło w prywatnym samolocie, którym cała rodzina podróżowała z Nicei do Los Angeles.

W trakcie lotu doszło do kłótni między małżonkami. Podobno Maddox wystąpił w obronie matki i Pitt miał go odepchnąć.

Wybrykiem aktora zajęło się FBI, jako że wszystko działo się w przestrzeni powietrznej nad terytorium USA. Kto jednak powiadomił FBI? Jak ujawniono, było to anonimowe doniesienie z samolotu. Angelina albo ktoś, kogo poprosiła?

Dowodem na agresję aktora wobec syna mają być zeznania świadków i film z kamery, która rejestrowała wszystko, co działo się na pokładzie samolotu. Podobno na wideo widać, że Brad krzyczy na Maddoksa, ale nie używa przemocy fizycznej.

Tylko czekała na jego wyskok

Jednak małżonkowie nie mieli okazji wyjaśnić sobie całej sprawy. Przy pierwszej sposobności Angelina Jolie zabrała dzieci z domu w Los Angeles i wyniosła się do willi w Malibu. Wynajęła ją już trzy miesiące wcześniej, o czym jej mąż nie miał zielonego pojęcia! Dostępu do domu broni oddział ochroniarzy, składający się z kilkunastu byłych agentów służb specjalnych.

Pitt nie ma kontaktu ani z żoną, ani z dziećmi. Jolie zdążyła im już zmienić numery telefonów! Nic dziwnego, że Brad Pitt przeżył szok i się załamał. Stało się jasne, że żona szykowała to od dawna i tylko czekała na okazję. A ta musiała się zdarzyć, skoro aktor nadużywał alkoholu i narkotyków...

Podczas gdy Pitt dopiero próbuje ochłonąć, Jolie jest o kilka kroków do przodu. Jej prawnicy już opracowali warunki rozwodu, podziału majątku, opieki nad dziećmi, odwiedzin. Aktorka domaga się pełni praw do opieki. A oszołomiony Pitt desperacko szuka pomysłu, jak walczyć z takim przeciwnikiem.

Na razie sam się zgłosił z próbką moczu do analizy, żeby udowodnić, że nie ćpa...

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Piękna Halle Berry i przystojny Olivier Martinez oficjalnie zakończyli swoje trwające trzy lata małżeństwo. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.