Reklama
  • Poniedziałek, 12 grudnia 2016 (11:05)

    Angelina Jolie. Nowe fakty w sprawie rozwodowej

Zrobiła to dla dobra dzieci… Nie mogła pogodzić się z metodami wychowawczymi stosowanymi przez męża. Podobno aktor nadużywał alkoholu i narkotyków. Był agresywny. Dlatego w sierpniu wynajęła potajemnie willę w Malibu, by w każdej chwili móc się tam wyprowadzić ze swoimi pociechami.

A gdy Brad Pitt w trakcie podróży na pokładzie ich prywatnego samolotu uderzył syna Maddoxa, zdecydowała się nie czekać z rozwodem ani chwili dłużej. Taką wersję rozstania hollywoodzkiej pary znaliśmy do tej pory…

Oczarowana innym mężczyzną?

Reklama

Okazuje się jednak, że ta historia może mieć inne obliczę. Amerykańską prasę zelektryzowała właśnie wiadomość, że Angelina Jolie być może zakochała się w innym mężczyźnie!

– Jest zamożnym filantropem. Wspiera wiele tych samych spraw humanitarnych, co Angelina. Ich ścieżki przecinały się na wielu charytatywnych wydarzeniach, zarówno w USA, jak i za granicą – twierdzi jeden z informatorów.

Wybranek aktorki ma bliskowschodnie korzenie, jest miliarderem, skończył studia na Uniwersytecie Oksfordzkim. Płomienne uczucie wybuchło między nimi podobno pół roku temu. Nie bez przeszkód. On jest w separacji, bo jego żona odmawia podpisania papierów rozwodowych.

O swojej nowej miłości Angelina miała poinformować męża… podczas tej właśnie podróży, w trakcie której doszło do incydentu z Maddoxem. Syn podobno stanął w jej obronie w trakcie awantury rodziców.

W świetle tych informacji, można się domyślać, dlaczego aktorka odmówiła ostatnio zeznań przeciwko mężowi w dochodzeniu prowadzonym przez opiekę społeczną…

Bliscy Brada bez ogródek twierdzą, że Angelina chce go zniszczyć, by samej zacząć z dziećmi nowe życie u boku innego. Obecność byłego męża nie pasuje do wymarzonej wizji. Nie ukrywają też, że aktor wciąż nie jest w stanie zrozumieć, jak doszło do obecnej sytuacji.

Jest w rozsypce. Codziennie dzwoni do mamy. Dużo rozmawia z menedżerem i przyjaciółmi. Szczęśliwie ma na kogo liczyć. Otuchy dodaje mu m.in. była żona Jennifer Aniston. Dziś szczęśliwie zakochana w innym, dawno w niepamięć puściła to, że Brad kiedyś właśnie dla Angeliny ją zostawił.

Wspiera go też przyjaciółka, piosenkarka Melissa Etheridge, która śpiewała na jego ślubie z Jennifer Aniston. Ostatnio powiedziała wprost, że, gdy Brad związał się z Angeliną, straciła przyjaciela.

RB

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.