Reklama
  • Czwartek, 24 listopada 2016 (13:05)

    Angelina Jolie i Brad Pitt się rozwodzą! Ona chce zabrać mu dzieci!

Rozstają się największe gwiazdy Hollywood! Rozejdą się w pokoju czy poleje się krew?

Reklama

Gdy Angelina Jolie (41) składała pozew rozwodowy w sądzie w Los Angeles, była roztrzęsiona. Stwierdziła tylko, że robi to dla dobra rodziny.

W pozwie zaznaczyła, że z mężem, hollywoodkim gwiazdorem Bradem Pittem (52), podzieliły ją różnice nie do pogodzenia. Co miała na myśli? Byli razem dwanaście lat, dwa lata temu wzięli ślub. Mają sześcioro dzieci – troje własnych i troje adoptowanych.

I właśnie kwestia wychowywania dzieci podzieliła parę najbardziej. Kłócili się o wszystko, aż w końcu doszło do awantury, podczas której Brad Pitt dopuścił się przemocy.

Lecieli prywatnym samolotem z Francji do USA, gdy pijany aktor z krzykiem rzucił się w stronę krytykującej go żony. Między nich wkroczył syn Maddox (15). Wystraszył się, chciał bronić matki. Wtedy, według relacji dwóch świadków, zdenerwowany aktor odepchnął syna. Jolie oskarżyła męża o przemoc wobec dziecka.

Sprawa okazała się na tyle poważna, że zajmuje się nią nie policja z Los Angeles, lecz federalna – FBI. Oficjalnie dlatego że akt przemocy miał miejsce w lecącym samolocie.

Ale nieoficjalnie mówi się, że aktorka, która od lat współpracuje z Organizacja Narodów Zjednoczonych, użyła swych wpływów na najwyższych szczeblach, by odegrać się na mężu, z którym już nie potrafiła się porozumieć.

Dawno stracili kontrolę nad swym związkiem

Dwa lata temu świat obiegły zdjęcia z Australii: na hotelowym balkonie Brad Pitt, gwałtownie gestykulując, wydzierał się na przerażoną żonę. Rok później aktorka rzuciła się na męża z pięściami, bo zarzucił jej nieodpowiedzialność, kiedy pozwoliła wyjść dzieciom boso na ulicę.

Amerykańskie media donoszą, że para straciła kontrolę nad swym związkiem i rodziną. Była niania ich dzieci twierdzi, że te nie chodziły do szkoły, nocami biegały po domu, rzucały nożami w ściany i piły alkohol. Pijany Maddox miał nawet jeździć samochodem wokół ich rezydencji we Francji. Aktorka drastycznie schudła. Mówiono o anoreksji – w lipcu br. miała ważyć tylko 36 kilogramów.

Pitt był zdruzgotany. Zaczął dużo pić, nadużywał marihuany. Jolie miało to doprowadzać do szału, bowiem jest wojującą przeciwniczką narkotyków – w młodości sama przecież miała z nimi problemy, była uzależniona od heroiny. Jednak nie brakuje opinii, że załamana aktorka znów sięgnęła po heroinę.

Trudno jednak dać temu wiarę. Gdyby okazało się to prawdą, sąd mógłby odebrać jej dzieci. Na razie to ona chce odebrać prawa do opieki nad całą szóstką mężowi. Jeśli postawi na swoim, słynny aktor będzie mógł tylko je odwiedzać.

Brad Pitt, oprócz agresji i przemocy wobec żony i dzieci, może mieć na sumieniu także inne grzechy. Wieść niesie, że od lat romansował na boku. Ostatnio mówi się o jego romansie z francuską aktorką Marion Cotillard (40), z którą grał w swym najnowszym filmie Sprzymierzeni.

Dowodów na tę zdradę miał dostarczyć Jolie prywatny detektyw. Pojawiła się plotka, że Francuzka jest z Pittem w ciąży! Cotillard wypiera się romansu. Do zdrady nie przyznaje się też Pitt.

Zapewnia też, że nigdy nie pozwolił sobie na przemoc wobec rodziny. Prawdę ustali sąd. Równolegle będzie proces rozwodowy i walka o majątek wart pół miliarda dolarów.

Iza Morka

Twoje Imperium

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.