Reklama
  • Piątek, 4 listopada 2016 (13:05)

    Angelina Jolie i Brad Pitt. Najsłynniejsza para się rozwodzi

Równie zszokowany jak fani tej pary, informacją, że Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy, był podobno... jej mąż Brad Pitt. Co prawda od 15 września 2016 byli w separacji, ale nie planowali na razie kolejnych kroków – przeciwnie, całą rodziną wybierali się na weekend.

O tym, że Angie zdecydowała zamknąć ten rozdział życia, Brad dowiedział się, gdy przygotowywała oficjalne oświadczenie dla mediów. W londyńskim Muzeum Figur Woskowych odsunięto już od siebie Angie i Brada. To symboliczny koniec miłości najsłynniejszej pary świata...

Reklama

Ich gorące uczucie narodziło się na planie filmu „Pan i pani Smith”, gdzie grali małżeństwo. Angie miała za sobą dwa rozwody i sama wychowywała adoptowanego kambodżańskiego chłopca. Brad nie był wolny, ale dla Angeliny zostawił żonę Jennifer Aniston, która przypłaciła to depresją.

Każdy krok Brangeliny, jak już wkrótce zaczęto określać tę parę, wszyscy śledzili z zapartym tchem. Byli idealni – oboje piękni, bogaci i szlachetni. Otwierali serca przed kolejnymi sierotami – adoptowali etiopską dziewczynkę Zaharę, a po niej Wietnamczyka Paxa Thiena – a także wszystkimi pokrzywdzonymi.

Angelina stała się ikoną dobroczynności – jeździła na misje z ramienia ONZ, działała na rzecz uchodźców, broniła praw kobiet. Brad przeznaczył 12 mln dolarów na budowę domów w Nowym Orleanie, który spustoszył huragan Katrina.

Ich rodzina powiększyła się o trójkę biologicznych dzieci: Shiloh i bliźniaki: Vivienne i Knoxa. Przeszli razem ciężkie chwile. Gdy Angie, która jest nosicielką genu BRCA1, odpowiedzialnego za raka piersi i jajnika, zdecydowała się na podwójną mastektomię, a potem na usunięcie jajników i jajowodów, Brad trwał u jej boku. Wydawało się, że skoro przetrwali taką próbę, nic ich nie rozdzieli. A jednak!

Zaledwie dwa lata po romantycznym ślubie, który wzięli w swojej francuskiej posiadłości, wszystko się posypało. Spekulacjom o tym, co jest powodem rozstania, nie ma końca. W pozwie rozwodowym Angie wskazuje „różnice nie do pogodzenia”. Domaga się wyłącznej opieki nad dziećmi, które Brad mógłby jedynie odwiedzać. Podobno nie podobały jej się jego metody wychowawcze.

Plotki o kryzysie w ich związku krążyły od dawna. Mówiło się o jego romansach i nałogach – nadużywaniu alkoholu i narkotyków, o jej apodyktycznym charakterze i bardzo dużych wymaganiach, a także problemach z anoreksją...

Jedno jest pewne: to koniec miłości, tak idealnej, że niemal nierealnej. Jak z filmu...

Dobry Czas

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.