Reklama
  • Wtorek, 29 listopada 2016 (13:05)

    Angelina Jolie i Brad Pitt. Kulisy ich rozwodu

Po ponad dwunastu latach bycia razem i dwa lata po ślubie ich uczucie się wypaliło.

Reklama

Sensacja! Angelina Jolie (41) złożyła w sądzie w Los Angeles pozew rozwodowy przeciwko Bradowi Pittowi (52). Powołała się w nim na „niemożliwe do pogodzenia różnice” między nią a Bradem. Domaga się też wyłącznego prawa do opieki nad szóstką ich dzieci, z możliwością sądownie ustalonych ich spotkań z aktorem.

Brad Pitt poprosił media o uszanowanie tej decyzji i zapowiedział, że więcej komentarzy na temat okoliczności oraz powodu rozpadu najsłynniejszego małżeństwa świata z jego strony nie będzie.

Ona złożona osobowość. On prosty chłopak

„Życie na Gorąco” razem z amerykańskim magazynem „In Touch” przeprowadziło dziennikarskie śledztwo na ten temat. Udało się nam dotrzeć do nowych informacji, wyjaśniając wiele wątków na temat przyczyn ich rozstania. Na początku września Brad Pitt spędził urlop w Chorwacji. Odpoczywał w nadmorskiej miejscowości Szybenik. Nad Adriatykiem aktor był sam. Dlaczego? Bo nie o odpoczynek tu tylko chodziło.

Niedaleko Szybenika w miejscowości Zablaće powstaje nowoczesna marina, która ma być otoczona luksusowymi hotelami. Oprócz hoteli mają tu zostać wybudowane także nowe restauracje i sklepy. W planach jest pole golfowe. Wszystko po to, żeby nad Adriatyk ściągnąć bogatych turystów.

Jednym z inwestorów jest… Brad Pitt, który poprzez szwajcarski fundusz inwestycyjny „włożył” w to miejsce już ponad 70 milionów dolarów! W ten sposób chce on dołączyć do swoich sławnych kolegów, jak Robert De Niro (73), który jest właścicielem hotelu Greenwich w Nowym Jorku i otwiera nowy w Londynie, czy Leonardo DiCaprio (41), współwłaściciel ośrodka ekoturystycznego w Belize nad morzem Karaibskim.

Nic więc dziwnego, że Pitt postanowił osobiście zobaczyć, jak rozwija się jego nowy biznes

Tuż przed wyjazdem aktora do Chorwacji doszło do kłótni pomiędzy nim a Angeliną Jolie. Nie obyło się bez łez i głośnego trzaskania drzwiami! Aktorka miała nadzieję, że mąż razem z nią i dziećmi spędzi kilka ostatnich wakacyjnych dni w ich francuskiej posiadłości Château Miraval.

Szczególnie że ten okres zbiegał się z drugą rocznicą ich ślubu. On miał jednak inne plany. Miał już bilet lotniczy do… Chorwacji! Okazało się, że tym razem sprawy biznesowe były ważniejsze niż żona i rodzina. Czara goryczy się przelała. Kłótnia o Chorwację to zaledwie jeden z powodów małżeńskich niesnasek. Od dłuższego czasu oboje mieli odmienne poglądy, co do sposobu wychowania dzieci.

Dlatego szokujące były informacje dotyczące tego, że 14 września, wracając prywatnym samolotem z Francji do Los Angeles, na pokładzie znowu doszło do kłótni pomiędzy małżonkami. Co więcej, w obronie mamy stanął ich syn Madox. Zdenerwowany Brad Pitt miał go uderzyć i odepchnąć. Po tym zdarzeniu pojawiła się informacja, że policja prowadzi śledztwo na ten temat.

Jednak oficer prasowy policji w Los Angeles, sierżant Barry Montgomery, nie potwierdził tych doniesień

Stwierdził tylko, że policja nie zajmuje się plotkami. Jednak to właśnie bezpośrednio po tym zdarzeniu aktorka złożyła pozew o rozwód! Kolejnym z powodów decyzji Angeliny może też być skłonność aktora do używek. Brad Pitt nigdy nie krył, że jest koneserem whisky. Ale znajomi pary zgodnie twierdzą, że Angelina miała zastrzeżenia do męża, iż nie tyle jest koneserem, co wielbicielem mocnych trunków. Przy okazji padały zarzuty, że aktor sięgał też po marihuanę.

Połączenie alkoholu z narkotykami sprawiało, że stawał się agresywny. Nie panował nad sobą nawet w obecności dzieci, o co aktorka miała do niego pretensje. Zaskakujące jest to, że w obronie aktora, być może nieświadomie, stanęła jego była żona Jennifer Aniston (47), która z zadziwiającym spokojem przyjęła wiadomość o rozpadzie związku Jolie i Pitta.

– Zawsze miałam przeczucie, że Angelina nie jest tą kobietą, z którą Brad zostanie do końca – mówi. – Ona ma zbyt złożony charakter. Brad to prosty, ale fajny chłopak.

Ślubna obrączką początkiem końca

Wydawało się, że Brad i Angelina są parą idealną, ale coś pomiędzy nimi pękło. Niektórzy uważają, że to pęknięcie miało już miejsce przed ich ślubem, który w świetle dzisiejszych faktów mógł być rozpaczliwą próbą ratowania związku, próbą nieudaną. Ten rok to apogeum konfliktu. Media zauważają, że ich ostatnie wspólne zdjęcie było zrobione na początku lipca podczas rocznicy urodzin ich bliźniąt Vivienne i Knoxa Leona, ale nawet tu nie widać radości na ich twarzach. Uśmiechają się do dzieci. Siebie traktują z dystansem, który dziś łatwo można wytłumaczyć.

Czy Brad Pitt z nimi romansował?

Media prześcigają się w domysłach, co było przyczyną rozpadu związku Jolie i Pitta. Czy chodzi o inną kobietę? Przypomina się dawną fascynację aktora Gwyneth Paltrow oraz utalentowaną aktorką Lizz Caplan.

Teraz uwagę kieruje się na 40-letnią francuską aktorkę Marion Cotillard, z którą aktor spotkał się na planie najnowszego filmu „Sprzymierzeni”. Cotillard stanowczo temu zaprzecza. Twierdzi, że jej miłością jest mąż Guillaume Canetem, z którym spodziewa się drugiego dziecka.

Życie na gorąco

Zobacz również

  • Piękna Halle Berry i przystojny Olivier Martinez oficjalnie zakończyli swoje trwające trzy lata małżeństwo. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.