Reklama
  • Wtorek, 22 listopada 2016 (11:38)

    Angelina Jolie i Bard Pitt. Będzie wojna

Połączyła ich wspólna pasja, zawód, sześcioro dzieci, pięć rezydencji oraz szacowany na 400 mln dolarów majątek. Teraz stali się dla siebie największymi wrogami.

Kolorowa prasa i plotkarskie portale od dawna pisały o problemach w związku Angeliny Jolie i Brada Pitta. Wielokrotnie ogłaszały ich rozstanie. Oni dementowali te doniesienia, zapewniając, że nie wyobrażają sobie życia osobno.

Byli dla siebie wsparciem

Stworzyli wspaniałą, wielką rodzinę, wychowując razem sześcioro dzieci – trójkę adoptowanych i trójkę własnych. Byli dla siebie najlepszymi przyjaciółmi.

Reklama

On wspierał jej zaangażowanie w działalność na rzecz ONZ, ona stworzyła mu dom, którego tak bardzo pragnął. Stał za nią murem, gdy zachorowała na depresję oraz kiedy podjęła decyzję o mastektomii, a także usunięciu jajników.

– Jest dla mnie najpiękniejszą kobietą na całym świecie. Mam niesamowite szczęście być przy niej. Żyłem i żyję dla niej – wyznał wówczas publicznie, wywołując u wielu łzy wzruszenia. Jednak na tym idealnym wizerunku zaczęły pojawiać się rysy. Pitt miał do żony pretensje o to, że pali i głodzi się.

Zarzucał jej egoizm. Ona spierała się z nim o metody wychowawcze, jakie stosował wobec ich licznej gromadki. Oboje jednak podkreślali, że dzieci są dla nich najważniejsze. I choć pod nieobecność rodziców opiekowały się nimi zastępy niań, to Angelina i Brad spędzali z pociechami każdą wolną chwilę.

Jolie planowała zaadoptować kolejną trójkę maluchów z ogarniętej wojną Syrii. Pitt był ponoć przeciwny temu pomysłowi. Czy jego sprzeciw to właśnie „różnice nie do pogodzenia”, na które w pozwie rozwodowym powołała się aktorka? Decyzja żony była dla gwiazdora zaskoczeniem. Dowiedział się o niej z prasy.

– Jestem niezwykle zasmucony. Proszę media, by dały nam spokój, tak potrzebny w tych trudnych chwilach – zaapelował. Informacją o rozstaniu pary zszokowany był także ich przyjaciel, George Clooney. – To nieszczęście dla rodziny, a przede wszystkim dla dzieci – przyznał gwiazdor.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.