Reklama
  • Środa, 16 listopada 2016 (08:00)

    Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska. Sama walczy o zdrowie

To już nie jest jej dom . Przed wylotem do Austrii żona aktora zabrała swoje rzeczy z rezydencji w Wężyku.

Kiedyś deklarowali sobie miłość i troskę. Dziś nie kontaktują się ze sobą, choć jedno z nich zmaga się z poważnym schorzeniem – traci wzrok. Anita Kruszewska (46) nie może jednak liczyć na pomoc czy zainteresowanie ze strony męża Andrzeja Grabowskie go (64). Na łamach „Twojego Imperium” aktor stwierdził, że nie ma pojęcia, gdzie przebywa jego małżonka.

Reklama

– Anitę zabolały te słowa. Przeczytała je w internecie, leżąc na szpitalnym łóżku – opowiada jej znajoma. Jak udało się nam dowiedzieć, w połowie sierpnia poleciała do Austrii na badania, które miały wykazać, co jest przyczyną jej zaników widzenia.

– Przed wylotem pojechała do rezydencji w Wężyku po swoje rzeczy. Andrzej tam był, ale potraktował ją chłodno – zdradza „Na żywo” jej znajoma.

Badania kosztowały fortunę

W austriackiej klinice żona aktora przeszła badania, za które zapłaciła jej rodzina, bo NFZ ich nie refunduje. – Lekarze podejrzewali, że może cierpieć na stwardnienie rozsiane, ale ostatecznie wykluczyli diagnozę – zdradza informator.

Ustalono, że powodem okresowej utraty wzroku może być inna choroba autoimmunologiczna. Ze względu na ogromne koszty leczenia za granicą Anita wróciła do kraju z zaleceniem dalszej diagnostyki.

Teraz szuka szpitala, który przy konsultacji z austriackimi specjalistami wykona kolejne badania. Skontaktowaliśmy się z Anitą, życząc zdrowia. – Jest mi bardzo miło, że otrzymuję słowa wsparcia – powiedziała w rozmowie z „Na żywo”. O swoim mężu i jego postawie wobec niej nie chciała rozmawiać.

K. W.

Na żywo

Zobacz również

  • Batalia rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta o opiekę nad sześciorgiem ich dzieci trwa i końca na razie nie widać. Pozytywna wiadomość, że gwiazdorska para w jednej kwestii doszła do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.